Transpordi tellimine

Transpordi tellimine

Männiku Libedasõidu õppeväljaku asukoht
Kohale jõudmiseks Tallinnast sõida mööda Männiku teed Saku poole. Peale kuuendat kilomeetriposti on vaja teha tagasipööre (viida juurest “Karjääri tee 0,7”), sõita 0,7 km Tallinna suunas tagasi ning seejärel pöörata paremale raudtee suunas (viit “Karjääri tee”). Peale raudtee ületamist sõita mööda peateed vasakule ning 0,7 km pärast jõuategi rajale. http://www.autosoit.ee/map/rate.php.

Transpordi tellimine
1. Juhul kui vajate abi õppeplatsile kohale jõudmiseks, siis andke sellest teada vähemalt 2 tööpäeva enne.
2. Autosõidu õpetajad ootavad Männiku Alexela tanklas (Kauge tn. 2, Tallinn), Männiku busside nr. 5 ja 33 “Kauge” bussipeatuse juures – Asukoht kaardil: https://bit.ly/35ABTl9).
3. Õpilased ei tohi hilineda. Kui alglibe on broneeritud kella 09:00-ks siis õpilane peab kohal olema kell 08:45. Mitte keegi ei hakka õpilast ootama kuna järgi minnakse tavaliselt mitmele õpilasele.
4. Kui näete parklas Autosõidu autot (triibuline auto), olge ise aktiivne, tulge autole ja öelge, et tulite libeda koolitusele.
5. Kui õpilane tunnis ei osale hilinemise või vales kohas ootamise tõttu koolituse eest tasutud raha ei tagastata.

Registreeritud kuupäeva ja kellaaega saab õpilane muuta mitte hiljem kui 3 tööpäeva enne koolitust. Vastasel juhul (või ilmumata jätmisel) koolituse eest tasutud raha ei tagastata kuna autokool maksab reserveeritud kohtade arvu järgi.

error: Content is protected !!