Kolmapäev, aprill 8
Shadow

Transpordi tellimine

Transpordi tellimine

Männiku Libedasõidu õppeväljaku asukoht
Kohale jõudmiseks Tallinnast sõida mööda Männiku teed Saku poole. Peale kuuendat kilomeetriposti on vaja teha tagasipööre (viida juurest “Karjääri tee 0,7”), sõita 0,7 km Tallinna suunas tagasi ning seejärel pöörata paremale raudtee suunas (viit “Karjääri tee”). Peale raudtee ületamist sõita mööda peateed vasakule ning 0,7 km pärast jõuategi rajale. http://www.autosoit.ee/map/rate.php.

Juhul kui vajate abi õppeplatsile kohale jõudmiseks, siis andke sellest teada vähemalt 2 tööpäeva enne.
Autosõidu auto tuleb Teile vastu Männiku busside nr. 5 ja 33 lõpp-peatuse juures oleva kohviku “Männiku Kann” juurde. Kohviku juures peate olema 15 minutit enne sõidutunni algus-kellaaega.

Transpordi tellimine
1. Transpordi saab tellida e-meili teel vähemalt 2 tööpäeva enne.
2. Autosõidu õpetajad ootavad „Männiku Kannu“ juures parklas, NB! MITTE lõpppeatuses „Männiku“.
3. Õpilased ei tohi hilineda. Kui alglibe on broneeritud kella 09:00-ks siis õpilane peab Männiku Kannu juures olema kell 08:45. Mitte keegi ei hakka õpilast ootama kuna järgi minnakse tavaliselt mitmele õpilasele.
4. Kui näete parklas Autosõidu autot (triibuline auto), olge ise aktiivne, tulge autole ja öelge, et tulite libeda koolitusele.
5. Kui õpilane tunnis ei osale hilinemise või vales kohas ootamise tõttu koolituse eest tasutud raha ei tagastata.

Registreeritud kuupäeva ja kellaaega saab õpilane muuta mitte hiljem kui 3 tööpäeva enne koolitust. Vastasel juhul (või ilmumata jätmisel) koolituse eest tasutud raha ei tagastata kuna autokool maksab reserveeritud kohtade arvu järgi.

error: Content is protected !!